Konsultacje online

konsultacje online

Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane. Milton Erickson

Konsultacje online telefoniczne, za pośrednictwem komunikatora lub za pośrednictwem e-mail. Z pomocy psychologicznej online korzysta coraz więcej osób. Z mojego doświadczenia wynika że konsultacje online są tak samo skuteczną forma pomocy jak spotkania w gabinecie. Konsultacje przez internet stają się szansą uzyskania pomocy dla wielu osób, które ze względu na różne okoliczności nie mogą skorzystać z innej formy wsparcia. Według badań naukowych nie ma różnicy w skuteczności między psychoterapią w formie online, a tą w gabinecie.

W przypadku  konsultacji online ( Skype, WhatsApp, Telegram) i telefonicznych, wizytę można zarejestrować telefonicznie lub przez system rezerwacji: https://pracownia-start.pl/umow-wizyte/.

Na adres e-mail: psycholog.online@pracownia-start.pl lub w uwagach w formularzu rejestracji, proszę o przesłanie danych niezbędnych do realizacji konsultacji: nazwę użytkownika Skype’a, numer telefonu. Klient w umówionym terminie dzwoni do psychologa lub łączy się z nim przez komunikator w celu odbycia umówionej konsultacji. W razie braku kontaktu ze strony Klienta w przeciągu 15 minut od momentu rozpoczęcia świadczenia usługi, psycholog ma prawo anulować spotkanie. Klientowi nie przysługuje wówczas prawo zwrotu pieniędzy za umówioną wizytę. W przypadku spóźnienia, konsultacje nie będą przedłużane. Przełożenie terminu wizyty jest możliwe nie później niż 48 godziny przed planowanym terminem rozpoczęcia wizyty. Po tym czasie nie ma możliwości przełożenia terminu. Po upływie tego czasu płatności nie będą zwracane.

Identyfikator Skype: pracownia.psychologiczna.start

https://join.skype.com/invite/ksoq372JfrcI

W przypadku konsultacji e-mail proszę pytania kierować na adres psycholog.online@pracownia-start.pl. Odpowiedzi są przesyłane w przeciągu 24 godzin od przesłania zapytania. W przypadku dni wolnych lub sobót i niedziel, odpowiedź przesyłana jest w kolejnym dniu roboczym. W zapytaniu proszę opisać jak najdokładniej w miarę możliwości zakres, temat pomocy. Przelewu należy dokonać na konto: Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka, Bank Millennium S.A., nr konta: PL 19 1160 2202 0000 0003 9279 9925. Płatności należy dokonać po ustaleniu zakresu pomocy. Cennik.