Umów wizytę

Umów wizytę

Pacjenci znają rozwiązania swoich problemów.  Oni tylko nie wiedzą, że je znają. Milton Erickson

Wizytę można zarezerwować telefonicznie, e-mail: rejestracja@pracownia-start.pl lub za pośrednictwem kalendarza wizyt. Proszę dokonać rejestracji najpóźniej na trzy godziny przed wizytą lub uzgodnić późniejszą rejestrację telefonicznie. Przez kalendarz mogą Państwo umówić się na konsultację w gabinecie w Gdańsku, w Baninie lub na wizytę online. Rejestracji w NZOZ Przychodnia Nova Banino  można dokonać również bezpośrednio w placówce. Godziny przyjęć w godzinach pracy przychodni: poniedziałek 14:00-18:00 środa 15:00-18:00.


W przypadku konsultacji online (Skype, WhatsApp, Telegram, telefonicznie) przy rejestracji  konsultacji  online  na  stronie, w formularzu w uwagach lub mailem na adres psycholog.online@pracownia-start.pl, proszę wpisać formę konsultacji – telefoniczna, Skype, Telegram lub WhatsApp. Proszę o podanie danych niezbędnych do realizacji konsultacji: nazwę użytkownika Skype’a, numer telefonu. Bez podania danych do realizacji konsultacji, nie ma możliwości przeprowadzenia konsultacji.

Identyfikator Skype: pracownia.psychologiczna.start

W przypadku braku wpłaty przed konsultacją online termin konsultacji jest anulowany.

W przypadku rezygnacji z wizyty, anulacja wizyty na mniej niż 24 godziny przed rozpoczęciem konsultacji skutkuje koniecznością opłaty wizyty. Wizyta w takim przypadku jest w 100% płatna. Kolejna konsultacja jest możliwa tylko w przypadku uregulowania zaległości za konsultację. W przypadku płatności online, w sytuacji nie zachowania terminu odwołania wizyty, koszt konsultacji nie podlega zwrotowi. Numer konta: Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka, Bank Millennium S.A., nr konta: PL 19 1160 2202 0000 0003 9279 9925

Na niektórych telefonach system rezerwacji może nie być wyświetlany prawidłowo. W takim przypadku proszę o kontakt telefoniczny lub ustalenie konsultacji korzystając z komputera.

Tu zapłacisz kartą.

umów wizytę