Umów wizytę

Umów wizytę

Pacjenci znają rozwiązania swoich problemów.  Oni tylko nie wiedzą, że je znają. Milton Erickson

Wizytę można zarezerwować telefonicznie lub za pośrednictwem systemu rezerwacji. Proszę dokonać rejestracji najpóźniej na trzy godziny przed wizytą lub uzgodnić późniejszą rejestrację telefonicznie. Za pośrednictwem systemu rezerwacji mogą Państwo umówić się na konsultację w gabinecie w Gdańsku, w Baninie lub na wizytę online. W przypadku konsultacji dziecka, na pierwszą wizytę przychodzą sami opiekunowie. Rejestracji w NZOZ Przychodnia Nova Banino  można dokonać również bezpośrednio w placówce. Przychodnia jest czynna od godziny 8:00. Godziny przyjęć w godzinach pracy przychodni: poniedziałek 14:00-18:00 środa 15:00-18:00.


W przypadku konsultacji online (Skype, WhatsApp, Telegram, telefonicznie) przy rejestracji  konsultacji, w formularzu w uwagach proszę wpisać formę konsultacji – telefoniczna, Skype, Telegram lub WhatsApp. Proszę o podanie danych niezbędnych do realizacji konsultacji: nazwę użytkownika Skype’a, numer telefonu. Bez podania danych do realizacji konsultacji, nie ma możliwości przeprowadzenia konsultacji.

Identyfikator Skype: pracownia.psychologiczna.start

W przypadku braku wpłaty przed konsultacją online termin konsultacji jest anulowany.

W przypadku rezygnacji z wizyty, anulacja wizyty na mniej niż 24 godziny przed rozpoczęciem konsultacji skutkuje koniecznością opłaty wizyty. Wizyta w takim przypadku jest w 100% płatna. Kolejna konsultacja jest możliwa tylko w przypadku uregulowania zaległości za konsultację. W przypadku płatności online, w sytuacji nie zachowania terminu odwołania wizyty, koszt konsultacji nie podlega zwrotowi. Numer konta: Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka, Bank Millennium S.A., nr konta: PL 19 1160 2202 0000 0003 9279 9925.

W przypadku pojawienia się trudności z rezerwacją wizyty w systemie rezerwacji za pośrednictwem telefonu komórkowego, proszę skorzystać z komputera aby umówić wizytę.

Tu zapłacisz kartą.

umów wizytę